بوکال فت در همدان با دکتر وفایی راد

اضافه وزن همیشه یکی از معضلات آدمی بوده و یکی از پیامدهای آن میتواند داشتن گونه هایی بزرگ باشد که فرد از این وضعیت عدم رضایت داشته باشد. با بوکال فت می توانید به فرم دلخواه خود دست بیابید؛ جراحی کوچک کردن گونه خود یکی از روش های زیبایی به شمار می آید که امزوره برای داشتن گونه های برجسته و سالم می توان از مزیت های آن برخوردار شد. دکتر مجید وفایی راد ، بهترین دکتر عمل کوچک کردن گونه در همدان با توجه به وضعیت فرد مراجعه کننده می تواند میزان چشمگیری از چربی های موجود در ناحیه صورت را بردارد و در نهایت گونه های زیبا و منحصر به فرد را برای بیمار به وجود آورد.

 

بوکال فت - دکتر مجید وفایی راد

 

عمل بوکال فت چیست ؟

ابتدا بهتر است که تعریفی در ارتباط با بوکال را دریافت کنید که در پی آن متوجه جراحی پیش رو و تمامی مزیت های آن شوید. چربی بوکال فت ( Buccal fat ) در واقع مابین استخوان گونه و استخوان فک قرار دارد. بافت چربی موجود در این ناحیه به شکل گیری صورت شما کمک خواهد کرد. با انجام این پروسه می توان چربی های مازاد صورت را از میان برداشت و نتیجه آن در واقع نمایان شدن ساختار استخوانی صورت خواهد بود. در برخی موارد جراحی بوکال فت را به کوچک کردن گونه نیز می شناسند. به یاد داشته باشید که این عمل در واقع در دسته جراحی های پلاستیک به شمار می رود و دریافت تصمیم نهایی در این مورد به تصمیمات شخصی فرد باز می گردد. در نتیجه بهتر است که انجام دادن این روش را به انتخاب خود عملی کنید نه به خاطر تحت تاثیر قرار گرفتن سخنان دیگران که در نهایت از انجام تغییرات مورد نیاز از کرده خود پشیمان شوید.

بهترین کاندید برای جراحی بوکال فت چه افرادی هستند؟

به یاد داشته باشید که برای انجام این روند می بایست بر تصمیم خود پایبند بوده و به دلیل درخواست فردی دیگر تن به انجام آن نداده باشید.برای اینکه بتوانید یک کاندید مناسب برای جراحی بوکال فت باشید بهتر است که موراد زیر را دارا باشید.

 • فردی باشید که از وضعیت صورت و گونه خود عدم رضایت را داشته باشید.
 • بایستی از جراحی بوکال فت در همدان انتظارات واقع بینانه ای داشته باشید.
 • استفاده از سیگار را در دوره جراحی کنار گذاشته باشید.

به یاد داشته باشید که برای دریافت بهترین نتیجه از این فرآیند زیبایی می بایست به طور کامل و جدی از انتخاب خود مطمین شده باشید. برای این کار می توانید نمونه کارهای انجام شده توسط بهترین جراح بوکال فت در همدان را مشاهده کنید و بسنجید که آیا انجام جراحی بوکال فت قادر است که احساس رضایت را در شما القا کند یا خیر؟!

هزینه عمل بوکال فت به چه صورت احتساب می شود ؟

برای اینکه بتوانید از رنج قیمت این روش مطلع شوید ابتدا باید توسط دکتر جراحی بوکال فت مورد معاینه قرار بگیرید پس از آن برای نحوه درمان و میزان چربی برداشته شده می توان تصمیم خود را نهایی کرد. از همین رو نمی توان هزینه نهایی این روند را برای همگان یکسان در نظر گرفت.

نحوه انجام بوکال فت در همدان به چه صورت است؟

این پروسه که در واقع موجب تخلیه چربی های ناحیه دهان می شود که با به کار گیری مواد بی حسی برای فرد مراجعه کننده انجام خواهد گرفت. به همین دلیل بیمار در زمان انجام جراحی بوکال فت هیچگونه درد و ناراحتی را متحمل نخواهد شد. اطمینان خاطر دادن به بیمار باعث می شود که ترس و واهمه از پروسه زیبایی را از میان برداشت. خالی کردن چربی دهان عملی سرپایی بوده و شخص بعد از اتمام روند می تواند به منزل بازگردد. پس از اینکه بیمار تحت بی حسی قرار گرفت با ایجاد یک برش دو الی سه سانتی توسط دکتر در دو سمت دهان می توان چربی مازاد را از میان برداشت. به یاد داشته باشید این احتمال وجود دارد که بسته به وضعیت بیمار و میزان چربی موجود اندازه برش ایجاد شده در هر فرد متفاوت خواهد بود. از محل برش های کوتاهی که بر روی گونه بیمار به وجود آمده با استفاده از انبرهای مخصوصی می توان تخلیه چربی های اضافی را به اتمام رساند.پس از آن با به کار بردن نخ های جذب شونده می توان برش ایجاد شده را بست و این نخ ها به طور طبیعی جذب خواهند شد. بازه زمانی مورد نیاز برای جراحی بوکال فت در همدان نزد جراح مربوطه می تواند نیم الی یک ساعت به طول انجامد.

مراقبت های قبل از بوکال فت در همدان

بدیهی است که بیش از انجام روند های درمانی می بایست یکسری اقدامات را مورد انجام قرار داد که بتوان بهترین نتیجه ممکن را از روند پیش رو دریافت کرد. کوچک کردن گونه ها نیز احتیاج دارد که برخی موارد را رعایت کنید. عبارتند از :

 • بعد از اینکه توسط دکتر وفایی راد معاینات لازم انجام گرفت و تعیین شد شما می توانید از مزیت های بوکال فت به خوبی استفاده کنید می بایست تمامی تست های درخواست شده را به درستی و در زمان مشخص شده تحویل دهید.

پس از اینکه این موارد را در زمان مناسبی انجام دادید می بایست برخی موارد ممنوعه را به یاد داشته باشید که بهترین نتیجه ممکن را از بوکال فت دریافت کنید.عبارتند از :

 • استفاده از داروهای رقیق کننده خون را حداقل دو هفته قبل از روند کنار بگذارید.
 • در صورت ابتلا به هر نوع بیماری می بایست به پزشک خود در همدان اطلاع دهید.
 • بهره مندی از هر نوع داروی التهاب آور را قطع کنید.
 • به یاد داشته باشید که نیکوتین در مواد دخانیاتی برای بهبودی بدن مناسب نیست و به همین دلیل بایستی استعمال آنان را کنار بگذارید.
 • بدیهی است که اگر روند مذکور با استفاده از مواد بیهوشی صورت بگیرد باید ناشتا باشید و به ویژه آخرین وعده غذایی خود را سبک میل کنید.
 • از آنجایی که بوکال فت بر روی دهان و دندان صورت می گیرد در نتیجه بهتر است که بهداشت دهان و دندان را به درستی رعایت کنید.

مزیت های مهم کوچک کردن گونه

 • برجسته شدن گونه ها
 • بازیابی جوانی صورت و چهره
 • برطرف شدن خطوط اطراف فک و گونه
 • کانتور حدودی صورت
 • برجای نماندن اسکار از روند مذکور

مراقبت های بعد از بوکال فت چه مواردی هستند؟

هر یک از پروسه های درمانی نیازمند انجام برخی موارد مهم جهت بهبود و گذراندن دوره نقاهت می باشد. از همین رو داریم :

 • عمل مذکور با درد همراه نخواهد بود اما در صورتی که در بازه ریکاوری فرد درد و ناراحتی را متحمل شد می توان با استفاده از داروهای مسکن که توسط جراح بوکال در همدان تجویز شده است این وضعیت را کنترل کنید.
 • به یاد داشته باشید که الکل در خون قادر است که دوره درمان را با کندی تاخیر بیاندازد در نتیجه بهتر است که تا بهتر شدن کامل استفاده از نوشیدنی های حاوی الکل را کنار بگذارید.
 • در ناحیه ای که بخیه ها زده شده اند بهتر است که دستکاری نشود و از آن به درستی مراقبت کنید.
 • تا زمانی که بخیه ها درمان نشده اند بایستی از مواد غذایی سفت و محکم استفاده نکنید.
 • در برخی موارد که عفونت و یا حتی خونریزی را شاهد بودید بهتر است با جراح خود تماس بگیرید و به طور کامل وضعیت را شرح دهید.

پیامدهای ناخوشایند در پی انجام دادن بوکال فت چه مواردی است؟

 در علم پزشکی حتی استفاده از برخی داروهای درمانی نیز می تواند عوارض داشته باشد این بدان معنا نیست که آن دارو برای سلامت فرد مناسب نمی باشد ، بلکه بایستی در زمان مناسب که دکتر برای شما توصیه کرده است ؛ استفاده کنید که بتوانید میزان ریسک دارو را به حداقل برسانید. روش های درمانی و زیبایی نیز به همین منوال می باشد و برای اینکه بتوانید از عارضه های احتمالی و اجتناب ناپذیر بپرهیزید می بایست در زمان انتخاب دکتر دقت بالایی را به کار ببرید که بتوانید بهترین نتیجه ممکن را از بوکال فت در همدان دریافت نمایید. اما بهتر است که با پیامدهای این عمل به خوبی آشنا شوید.عبارتند از :

 1. درد
 2. خونریزی
 3. عفونت
 4. وارد آمدن صدمه به عضلات صورت
 5. نداشتن تقارن در هر دو سمت
 6. بی حسی
 7. لطمه زدن به مجاری بزاقی
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در:
اشتراک گذاری در: